Scroll Top

Drukujemy z pasją od ponad 10 lat

Tworzymy wyjątkowe dekoracje drukowane do domu i biura

Dekoracje ścienne stają się coraz bardziej popularne. Nie ulega wątpliwości, że wyróżniają się w pomieszczeniu i dodają mu określonego charakteru i stylu. Firma Print Hero jest wiodącym producentem spersonalizowanych dekoracji ściennych. Zajmujemy się projektowaniem i drukowaniem nie tylko dekoracji drukowanych, ale także personalizowanymi tapetami, roletami, obrazami czy tkaninami.

Aby wyjść na przeciw życzeń i potrzeb naszych stałych i nowych klientów, w Print Hero oferujemy najwyższej jakości usługi związane z tworzeniem tapet i fototapet flizelinowych, lateksowych czy papierowych. Nasza drukarnia specjalizuje się w drukowaniu na metalu (metal print) – metalowe dekoracje ścienne to absolutny hit ostatniego czasu.

Nasze personalizowane dekoracje zdobią dziś wiele prywatnych domów i mieszkań, a także przestrzeni biurowych i komercyjnych.

Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, nowoczesnym technologiom i sprzęcie, w drukarni Print Hero jesteśmy w stanie przygotować na zamówienie klientów różnego rodzaju naklejki magnetyczne (reklamy magnetyczne na samochód i nie tylko), naklejki na podłogę czy  druk na foliach samoprzylepnych.

Z powierzonych nam przez Klienta projektów, zdjęć, koncepcji graficznych wykonujemy spersonalizowane dekoracje, tworząc niepowtarzalne wzornictwo zapewniające wyjątkowość aranżowanej przestrzeni. Posiadamy również dostęp do baz danych z wielomilionowymi zasobami gotowych projektów, gdzie tylko wyobraźnia ogranicza wybór.

W Print Hero zależy nam na tym być być jak najbardziej wszechstronną drukarnią. Z tego powodu poza wymienionymi wyżej usługami i produktami, oferujemy także drukowanie obrazów na płótnie, na akrylach, na aluminium i na sklejce oraz plakatów. Mogą być one wykonane w ramach aluminiowych i drewnianych z opcją passepartout .

Mając do dyspozycji naszą technologię, możecie Państwo zapewnić swoim Klientom wyjątkowość oferty do wykorzystania w lokalach mieszkaniowych, biurowych, hotelowych, handlowych oraz wszelkich użyteczności wymagających spersonalizowanej i atrakcyjnej przestrzeni.

Jesteśmy pewni, iż z naszą pomocą i zaangażowaniem jesteśmy w stanie stworzyć ofertę podnoszącą wartość Państwa rozwiązań dotyczącą wystroju wnętrz oferowanych Klientom.

Zapraszamy do współpracy z drukarnią Print Hero!

Park Maszynowy

HP LATEX R2000

URZĄDZENIE POZWALAJĄCE NA BEZPOŚREDNI DRUK MATERIAŁÓW PŁASKICH

Za pomocą HP R2000 możemy wykonywać bezpośredni zadruk następujących nośników: PVC, DIBOND, SKLEJKA, BLACHA

HP R2000 – należy do jednych z najnowocześniejszych dostępnych w Polsce urządzeń drukujących, gwarantuje to naszym Klientom znakomitą ostrość i kontrast oraz doskonałe kolory.

HP Latex 3200

WIELKOFORMATOWA DRUKARKA LATEKSOWA

Jest to wszechstronne urządzenie, które pozwala na zadruk materiałów o maksymalnej szerokości 3,2 m lub dwóch rolek po 1,6 m każda.

W urządzeniu zastosowano sprawdzoną technologię III generacji HP Latex, która pozwala na zachowanie wysokiej jakości obrazu nawet przy prędkości do 77m2/godz.

HP LATEX 1500

WIELKOFORMATOWA DRUKARKA LATEKSOWA

Urządzenie do druku materiałów o maksymalnej szerokości 3,2 m. Wykorzystuje ekologiczne, wyprodukowane na bazie wody tusze lateksowe HP III generacji. Szeroka gama zastosowań aplikacyjnych oraz wysoka jakość i wydajność sprawiają, że urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w różnych branżach od reklamowej po dekoracje wnętrz

FOTOBA XLD 170WP

AUTOMATYCZNY TRYMER WIELKOFORMATOWY

Model automatycznego trymera przeznaczonego do obróbki wydruków wielkoformatowych, dedykowany do szybkiego i bardzo dokładnego cięcia tapet.

ESKO KONGSBERG C44

PLOTER TNĄCY

Ploter służący do cięcia na podłożach płaskich, cienkich materiałach elastycznych – z roli na rolę oraz cięcia po obrysie.
Za jego pomocą wykonujemy cięcie na płytach: PCV, PLEXI i DIBOND oraz foliach samoprzylepnych.

druk lateksowy

W drukarni Print Hero korzystamy z nowoczesnej technologii druku wielkoformatowego. Umożliwia to drukowanie na typowych bądź wyspecjalizowanych mediach przy zastosowaniu tzw. atramentu lateksowego, będącego mieszaniną koloidalną syntetycznej żywicy barwionej kolorowym pigmentem, wody oraz rozpuszczalnika organicznego wraz z substancjami pomocniczymi. Nasze produkty wykonane technologią druku wielkoformatowego nadają się do natychmiastowej aplikacji, z uwagi na proces utrwalania w wysokiej (w porównaniu z drukiem solwentowym) temperaturze. Druk wielkoformatowy w technologii lateksowej posiada cechy druku pigmentowego, umożliwiając wysoką odporność na warunki zewnętrzne i promienie UV.

Czym charakteryzuje się druk lateksowy?

w 100% ekologiczne tusze
technologia oparta na bezwonnych i wodnych tuszach
certyfikat zezwalający na ekspozycję w miejscach użyteczności publicznej na terenie całej Unii Europejskiej
łatwość w utylizacji
fotograficzna jakość druku nawet przy małych elementach
wysoka trwałość na działanie warunków atmosferycznych